wtorek, 31 stycznia 2017

04 lutego III Międzygrupowy Zlot Nordic Walking

W sobotę jedziemy do Żarek. Wyjazd autobusu spod "Polo" 08.30. Zabierzcie swoje kijki, rożki diabła, nasze koszulki i co kto lubi, chce lub potrzebuje. Zabierzcie buty na zmianę, w autobusie zmieści się wszystko : )
Na każdego uczestnika czekają te piękne kubki.

Organizatorka zlotu Mariola Pasikowska tak reklamuje czekające nas wydarzenie: "Ogłaszam, że na Naszym Zlocie będzie cała POLSKA :) od morza aż po góry :) teoretycznie termin zapisów minął, ale jeszcze spóźnialscy dzwonią piszą i chcą z nami się bawić :)  
Na zlocie m.in grupy: Grupa Jura'PL, Łazanki, Stowarzyszenie "Kijomaniacy"Harpagan Sosnowiec, Ekipa urodzinowa Anka OpałekBobry Walking, Nysa Nordic Walking, Nordic Walking Strzelce Opolskie, Epoka Nordica Łódź, Forma na piątkę Mirosław FrankiewiczAndrzej SalaNordic Walking - www.chodzezkijami.pl, Clleo Instytut Zdrowia i UrodyUrszula Chrapek Marcin Hałas UKS Siedleszczany, Nordic Walking z Andrzej Te na czele, Grupa WilkiRybnicki Klub Nordic Walking MK teamWesoły Borsuk Team, Koziegłowy, Positive Energy, grupa Koreańczyków i wielu gości indywidualnych :) muszę Wam powiedzieć... ale będzie się działo !!!"
Szczegółowe informacje tutaj.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza