wtorek, 10 stycznia 2017

Pomóżmy Waldkowi

Znamy Waldka od lat. Zawsze zarażał nas entuzjazmem do nordic walking. Z grupą NW Suchy Bór współpracujemy od początku powstania naszej grupy. Teraz mamy możliwość pomóc mu w powrocie do zdrowia i sprawności. Gorąco wszystkich o to prosimy.


Poniżej szczegółowe informacje ze strony założonej przez Tomasza Adamskiego:
"Waldek, 2 lata temu, uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Przez kilka dni lekarze utrzymywali go w śpiączce farmakologicznej. Przez 4 miesiące leżał na wyciągu. Przeszedł kilka bardzo skomplikowanych operacji. Za część zabiegów operacyjnych i rehabilitacyjnych musiał sam zapłacić. Dokąd starczały własne oszczędności i finansowa pomoc rodziny, nie prosił o wsparcie. W tej chwili czeka go jeszcze kilka operacji i żmudna wielomiesięczna rehabilitacja. To wszystko wymaga dużych nakładów finansowych. Jest pod opieką Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej. Ma tam swoje subkonto, na które może wpłacać każdy, kto chciałby wesprzeć go finansowo.
Przed wypadkiem Waldek prowadził aktywny i sportowy tryb życia, jeździł na nartach, rolkach i rowerze. Jest wielkim entuzjastą nordic walking. W 2007 roku, razem z żoną, założyli grupę nordic walking Suchy Bór. Bardzo aktywnie działa na rzecz rozwoju miejscowości w której mieszka. Obecnie jego celem jest powrót do pełnej sprawności i aktywności. Pomóżmy zrealizować mu ten cel.
Prosimy o przekazanie 1 % podatku : NR KRS 0000273196 , podając cel szczegółowy WALDEMAR POGRZEBA.
Dodatkowo jeśli chcesz wesprzeć Waldka wpłacając dowolną kwotę, możesz dokonać wpłaty na :
numer konta bankowego: 34 1680 1235 0000 3000 1461 2426, podając tytuł wpłaty: OSRNiF z dopiskiem Waldemar Pogrzeba
".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza